Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

gródki na wędzidełku - prośba o pomoc!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamproblem85



Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 11:29 am    Temat postu: gródki na wędzidełku - prośba o pomoc! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, kilka dni temu na wędzidełku pojawiło sie niewielkie zgrubienie, tak jakby powstawał pryszcz. Następnie uprawialiśmy z partnerka seks podczas którego w pewnym momencie zaobserwowałem krew wypływającą z tego zgrubienia na wędzidełku *ale raczej nie bylo to jego pęknięcie). Wygląda to tak jakby na wędzidełku pojawiły się dwie gródki wielkości ok 2-3 mm. Myśleliśmy ze to może jest fałdka skory, ale jest ona zbyt twarda, elastyczna, tak jakby cos się tam znajdowało. Dodam, że to nie swędzi, ale boli.
Bardzo proszę o rade co zrobić w takiej sytuacji. Rozważam wizytę u lekarza, ale nie jestem pewien. A może to lekko pęknięte wędzidełko do którego wdarło się jakieś zakażenie? tylko że zakażenia chyba wyglądają inaczej..
Jeszcze raz, bardzo proszę o radę.

przeniosłam do bardziej odpowiedniego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe jest zakażenie, dziwnie to brzmi jak mówisz grudki... Hm, udaj się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agata112233



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje, ze mogą to być brodawki płciowe(kłykciny kończyste) zakażenie wirusowe. Radze iść do lekarza i nie współżyć bo jeszcze partnerkę zarazisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group