Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Goraczka juz 6 dni:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mk_kulis



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 11:47 pm    Temat postu: Goraczka juz 6 dni:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZesc
Od 6 dni mam goraczke, spada rosnie , maksymalnie mialem 38,8.To bylo raz
Zaczelo sie od bólu gardla lekiego po dwoch dniach nie moglem ruszac kakiem bo mnie tak bolal , juz przeszlo. Ale goraczka jest dalej. Martwie sie. Co mi znowu jest pomozcie czy to tylko grypa??Sad((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 6:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie - silne przeziębienie lub poczatki grypy - proponuje kuracje domową ( leki,ciepełko) lub wizyte u lekarza jezeli po 2 dniach nie bedzie poprawy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mk_kulis



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mialem taka nadzieje , ale ta goraczka nie spada, tzn spada rosnie. Bez sensu. Biore antybiotyk od wtorku wieczór i dale klopoty z goraczka. juz nie mam sily jest caly w nerwach:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może jest to efekt uboczny antybiotyku ?? te wachania temperatury.

Jest tez mozliwosc zle dobranego leku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bol karku nie byl czasem spowodowany powiekszonymi wezlami chlonnymi? + temepratura ktora dlugo sie utrzymuje...

mononukleoza?
Powrót do góry
aset77



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma tak miala...i okazalo sie,ze ma borelioze...Byles ostatnio tzn ok 2-3 tyg w lesie,lub w miejscu, gdzie mogly byc kleszcze?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group