Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gorączka bez innych objawów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonanza



Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 7:03 pm    Temat postu: Gorączka bez innych objawów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 23 lata, wczoraj w nocy miałam wysoką gorączkę (39 stopni), zupełnie bez przyczyny. Wcześniej miałam drgawki i zrobiło mi się zimno a później dostałam gorączki która utrzymywała się całą noc. Nie jestem chora, nie biorę lekarstw, nie siedziałam na słońcu, nie przegrzałam się. Moje pytanie brzmi: Czy powinnam się tym zainteresować czy jest to zupełnie normalne i powinnam to zignorować? Czym może być to spowodowane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak się czujesz dziś? Czy dolegliwości ustały? Skoro to było jednorazowe i nie powtarza się to, to nie powinnaś się denerwować. Czasem organizm reaguje różnie i dziwnie.

Jeśli objawy powtarzają się, a Ty nadal odczuwasz jakieś bóle, urazy czy podobne dolegliwości do tych, które opisałaś - to owszem, powinnaś się tym zainteresować i to w tempie expresowym. Z głową nie ma żartów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group