Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Glupie krostki ;/ problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czeslawniemen



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 8:56 pm    Temat postu: Glupie krostki ;/ problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauwazylem , że wyskoczyła mi jakaś czerwona wysypka na rzołędziu tak w dolnej okolicy ;/ (troche swedza)

i mam pytanie jak to wyleczyc ? samo zniknie czy musze isc do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej skonsultować się z lekarzem Very Happy Możesz najpierw udać się do lekarza rodzinnego,może bedzie wiedział co to za wysypka,a jeśli nie,to na pewno wyśle Cię do wenerologa.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czeslawniemen



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aj juz znklo ale teraz zeszla mi troche skora z zoledzia i przy sciaganiu troche boli Neutral grrr ale raczej powina urosnac nowa :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czeslawniemen napisał:
aj juz znklo ale teraz zeszla mi troche skora z zoledzia i przy sciaganiu troche boli Neutral grrr ale raczej powina urosnac nowa :]
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i co dalej
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam podobny problem. Na spodzie penisa i mosznie pojawily mi sie dziwne krosty, koloru bialego (cos jakby trądzik!!!). jak probowalem to wycisnac to cholerstwo bolalo jak nie wiem Confused dbam o higiene osobista ale nie wiem skad sie to wzieło. moze to sprawa pocenia sie genitaliow albo jest to zwiazane z dojrzewaniem... Confused Confused Confused Confused
pomórzcie, plis
Powrót do góry
mlody



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 1:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też kiedyś przez to przechodziłem i nie jest to nic szkodliwego. Spowodowane to było prowdopodobnie zaniedbaniem higieny gdyz wyskoczyło mi to na wakacjach na wsi (gdzie raczej cieżko jest od ciepłą wode i prysznic) wystraszyłęm sie cholernie moje czarne myśli mówiły mi że będe mi musieli amputować kolege Sad porozmawiałem z tatą na ten temat i poradził abyśmy przeczekali pewien czas a co najwyzej później udali sie do lekarza. O ile dobrze pamiętam po tygodniu nie było śladu po wysypce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czeslawniemen



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta mi tez gdzies po tyogodniu zniklo Smile ale teraz nastepna dziwna akcja Neutral

na doel rzoledzia zaczyna rosnac jakby druga skora hm? dlaczego ? i co jest nie tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group