Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ginie mi ciągle dziecko Co mogę na to poradzić?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TarkinInsideYou



Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:13 pm    Temat postu: Ginie mi ciągle dziecko Co mogę na to poradzić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotruś jest szczęśliwym już prawie 3 latkiem.
Problem mam z nim taki że gdziekolwiek bym go samego nie zostawił nawet na 15 minut zaraz sie gdzieś zgubi.

Na przykład ostatnio zostawiłem go pod marketem, ile mnie mogło nie być góra 30 minut, no oczywiście dopiero na wieczór policja znalazła go o jakieś 2 km od sklepu.
I tak mam z nim zawsze.
Poradźcie mi co mam z tym zrobić, bo mi jedyne co przychodzi do głowy to jakaś smycz dla Piotrusia.
Z góry dziękuje za dobre rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy... zostawic 3 latka samego pod sklepem?? to na bank gdzies poleci i sie zgubi, przeciez dziecka samego sie nie zostawia Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to oczywiste że gdzieś zwiej 30minut to stanowczo za długo ale jeśli zdaża się to dość często to lepiej go pilnuj albo zaopatrz się w takie specjalne szelki zakładasz to dziecku i napewno nieucieknie ale to głópio wygląda bo naprawde przypomina smycz. Tylko że jak ma tą smycz to nie tak że uwiążesz sobie go pod sklepem i tak go ze sobą będziesz musiał wziąść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z dziewczynami Exclamation 3letnie dziecko zostawiasz przed sklepem?własnie w tym wieku jest najbardziej ruchliwe i ciekawe swiata..mozesz wziac ze soba znajomych,zone, kogos z rodziny ale nigdy nie zostawiaj dziecka samego! nie slyszałes o porwaniach Question handlu dziecmi Question
matkoooooo mnie ta mysl przeraza,ze mogłabym zostawic dziecko na 2min a co dopiero na 30 Shocked Zachec malca zeby chodził do sklepu, np. moja przyjaciolka bierze rowerek i tam gdzie jest rower -tam i jej cora. Mozesz zrobic tak samo,napewno ma jakis ulubiony rower,samochod czy cos podobnego... Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak mozna zostawic samego 3 latka na tyle czasu,przeciez takie dziecko zawsze gdzies pojdzie,juz nie mowiac o tym,ze moze dostac sie do ulicy i nie daj Boze wpasc pod samochod.Ja mam synka 2 latka i nawet na sekunde Go nie zostawiam samego,a juz tym bardziej pod marketem.Chyba zwariowales!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie jestem matką, ani nie mam kontaktów z takimi dziećmi. Jednak według mnie jest to niepoważne zostawić trzylatka samego przed sklepem ! To pewne, że mały gdzieś pójdzie. Chociażby, żeby poszukać Ciebie.

A jak wpadnie pod auto ? Jak ktoś coś mu zrobi ? Pilnuj go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karola111



Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 7:39 pm    Temat postu: Re: Ginie mi ciągle dziecko Co mogę na to poradzić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TarkinInsideYou

Sorry ale raczej ci nie razdze,zostawic 3 latka samego pod sklepem??
Nie jestes odpowiedzialnym rodzicem.Synek mógł juz nie życ.Nie powinnas/powinnes sie nim tak opiekowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze jakaś opcja smycz...
ale fakt faktem 3 minut to torche dużo a co za problem wziąść go do sklepu?

i jak jesteś facetem to nie mówi na niego piotruś....bo tak ci potem zostanie i bedziesz mu siare robił;] jak bedzie nastolatkiem;] widze to po kolegach.. po 19 lat a nadal pitruś mówią żenujące to jest:d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no lecz sie facet.. ale rozpisywała się nie będę.. wiadomo - to Ciebie policja powinna zwinąć za takie coś..


--offtop--
mikmik napisał:

i jak jesteś facetem to nie mówi na niego piotruś....bo tak ci potem zostanie i bedziesz mu siare robił;] jak bedzie nastolatkiem;] widze to po kolegach.. po 19 lat a nadal pitruś mówią żenujące to jest:d


Ty jak coś powiesz, to rynce opadajo Cool
Sam jesteś żenujący.. do mnie rodzice, czy do znajomych często mówią zdrobniale i jakoś mi siary nie robią... ehh, co za ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adunia79



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:43 pm    Temat postu: Re: Ginie mi ciągle dziecko Co mogę na to poradzić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TarkinInsideYou napisał:
Na przykład ostatnio zostawiłem go pod marketem, ile mnie mogło nie być góra 30 minut, no oczywiście dopiero na wieczór policja znalazła go o jakieś 2 km od sklepu.

Ręce mi opadły jak to przeczytałam!!!! Proponuję stałą smycz dla ciebie i dziecka, co byś o nim nie zapomniał!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group