Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ginekologia estetyczna w Krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 8:03 pm    Temat postu: Ginekologia estetyczna w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje namiarów na dobrego specjaliste od ginekologii estetycznej w Krakowie.

Kogo polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 12:06 pm    Temat postu: Re: Ginekologia estetyczna w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolędra napisał:
Potrzebuje namiarów na dobrego specjaliste od ginekologii estetycznej w Krakowie.

Kogo polecicie?


Nie wiem na jakich zabiegach Ci konkretnie zalezy ale polecam zapisanie sie od kliniki medycyny estetycznej Cliniqmed. W klinice wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz pracują tam doświadczeni specjaliści.

Wykonywałam tam 2 lata temu jeden zabieg. Nie chcę tutaj pisać na temat tego jaki był to zabieg bo jest to jedynie moja prywatna sprawa ale jestem bardzo zadowolona z efektu .
https://cliniqmed.pl/oferta_categories/ginekologia-estetyczna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monikson



Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Intima Clinic i szczególnie doktora Tomasza Bastę. Zdecydowałam się u niego na kilka zabiegów, zaczęłam od nietrzymania moczu, a potem dowiedziałam się jeszcze o kilku. Całkowicie odmieniło to mój komfort, więc po prostu polecam Podrzucam linka jakby co:
https://intimaclinic.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez szukam dobrej kliniki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 12:46 pm    Temat postu: Re: Ginekologia estetyczna w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolędra napisał:
Potrzebuje namiarów na dobrego specjaliste od ginekologii estetycznej w Krakowie.

Kogo polecicie?

BONA DEA Medycyna Estetyczna Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to może klinika Dermed? Ja co prawda miałam kilka zabiegów u nich w Katowicach ale Kraków tez znam (tam mają drugi gabinet). Bardzo dobra opieka i fajne ceny, nie pozalujesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group