Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gęsta ślina oraz mdłości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fabi



Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 11:52 pm    Temat postu: Gęsta ślina oraz mdłości Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od ponad tygodnia mam gęstą ślinę, w gardle trochę flegmy a od paru dni pojawiły się także mdłości, trwają one praktycznie cały czas, czasem bardziej a czasem mniej odczuwalne, ale nigdy nie wymiotuję. Pracuję jako dekarz i na dachu nieraz wraz z silniejszymi mdłościami pojawia się chwilowe (koło 10-15 sekund) osłabienie. Jestem 21-letnim chłopakiem. Proszę o jakieś wskazówki, czy to może być coś poważnego? Wiem, że powinienem wybrać się z tym do lekarza, ponieważ bardzo utrudnia mi to normalne funkcjonowanie, ale przez pracę nie mam czasu, dlatego proszę o jakąkolwiek pomoc tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group