Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdzie z orzeczeniem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alina54



Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 8:34 am    Temat postu: Gdzie z orzeczeniem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Złe samopoczucie, skoki ciśnienia, uderzenia gorąca, wytrzeszcz oczu, zaburzona gospodarka hormonalna... - diagnoza była jasna – tarczyca. Dokładnie to stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy. Zastosowano oczywiście odpowiednie leczenie farmakologiczne, ale zastanawiam się też nad innymi sposobami. Mówiono mi o leczeniu klimatycznym nad morzem. Lekarz nawet wypisał mi skierowanie na turnus rehabilitacyjny, ale na nfz, więc trzeba długo czekać. W międzyczasie chciałabym coś podziłać, zastosować kuracje. Może faktycznie jakiś prywatny pobyt z zabiegami? Turnus nad morzem? Wiosna to chyba nie jest jeszcze zbyt wczesny termin. Chodzi przecież głównie o klimat, a nie opalanie Smile Wiem, że są też turnusy rehabilitacyjne dla osób z grupą, ponieważ mam koleżanke, która posiada orzeczenie o niepełnosprawności i czasem wyjeżdża. Czy ktoś z was ma w tym temacie rozeznanie i mógłby mi coś polecić? Na jakimś forum ktoś polecał ośrodek Bursztyn, czy jakoś tak. Ktoś może był?link usuwam.To nie jest miejsce na reklamę Gosia85 Będę wdzieczna za wszelkie informacje i opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group