Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdzie na depilacje laserową w Krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 8:33 am    Temat postu: Gdzie na depilacje laserową w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam gabinetu depilacji laserowej w Krakowie.

Gdzie mogę zapisać się na zabiegi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam gabinet Beauty Tower. https://beautytower.pl/depilacja/lightsheer-trwala-depilacja-laserowa/ Jestem stałą klientką od 2 lat. Zaczęłam przygodę od do pakietu zabiegów usuwania rozstępów. Których nie mogłam usunąć wcześniej domowymi sposobami Smile Efekty widoczne Smile Panie, które się mną zajmowały profesjonalne, posiadające wiedzę, potrafiące doradzić a co najważniejsze przesympatyczne! Wrocilam na usuwanie blizny a teraz jestem w trakcie depilacji i zabiegu dermapen. Świetny gabinet, na pewno będziesz zadowolona z efektów jakie osiągniesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja moge polecic klinike Dermed, moim zdaniem sa najlepsi, w depilacji laserowej maja mega doswiadczenie, korzystaja z nowoczesnych technologii i maja bardzoo dobrych specjalistow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group