Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

gdzie kupujecie kosmetyki?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 22, 2016 11:15 am    Temat postu: gdzie kupujecie kosmetyki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie najcześciej kupujecie kosmetyki?? Drogerie, sklepy internetowe, apteki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panna z mokrą głową



Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja akurat w każdym z tych miejsc, warto po prostu poszukać gdzie są lepsze ceny Wink zazwyczaj przy większych zakupach opłacają się sklepy internetowe czy apteki internetowe (jeżeli typowo szukamy dermokosmetyków), ale w aptekach stacjonarnych czy drogeriach też można trafić na niezłe przeceny i niższe ceny kosmetyków niż w internecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nancy18



Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja w drogeriach, lubię też sklepiki w których są produkty naturalne, ekologiczne Smile Tylko że w tych ostatnich drogooo Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Inatka93



Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 6:22 pm    Temat postu: Kosmetyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm, sądzę, że z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie mam jednego ulubionego sklepu z kosmetykami. Zmieniam je, ponieważ czasem coś przestaje mi odpowiadać, a czasem po prostu się nudzi. Teraz postanowiłam, że spróbuję Kosmetyki Kelly, szczególnie pomadki do ust. Szukam trwałości na więcej niż godzina po nałożeniu, a podobno one to gwarantują. Jeśli chodzi o pielęgnację ciała, to wystarczy mi marketowy produkt po lepszej cenie. Nie mam wygórowanych ambicji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie raz się zdarzy kupić w necie, dużo fajnych znalazłam na doz.pl, maseczki tej marki są świetne https://www.doz.pl/apteka/k3067-Enilome_Healthy_Beauty?c_a=1 i nie kosztują dużo, robię sobie raz w tygodniu i widzę sporą poprawę w stanie skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio to i ze względu na brak czasu na chodzenie po sklepach ale też ze wzgledu na jakosc kosmetykow to zamawiam z tej drogerii na zasadzie zbiorczego zamówienia https://www.ekobieca.pl/product-pol-37629-Alepeo-Aleppo-Soap-Exfoliant-aux-Nigelle-Naturalne-mydlo-Aleppo-100g.html Podpasowały mi bardzo te ich naturalne kosmetyki, a ze wiekszosc jest niedostepna w sieciówkach z tego co widziałam to poki co zostane przy tej drogerii Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katarzynad



Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki zwykle kupuję w drogeriach - Natura, Hebe i Rossmann
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu używam tylko kosmetyków aptecznych i jestem z nich zadowolona. W aptekach internetowych można je kupić dużo taniej niż stacjonarnie. Polecam zajrzeć na stronę https://www.apteka-leki.pl/ , tam wszystko znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lili29



Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 3:37 pm    Temat postu: jakie kosmetyki kupujecie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za aptecznymi. Przy mojej suchej skórze sklepowe nie wchodzą w grę. Taka seria Enilome dermokosmetyki z apteki DOZ.PL. Mają tam jeszcze masę fajnych rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A różnie, ostatnio sobie zrobiłam zapas skarpetek scholl z olejkiem macadamia na allegro Smile znalazłam oficjalny sklep tej marki. A same skarpetki to prawdziwy sztos, super skóra po nich jest, gładka, nawilżona i miła w dotyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group