Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 5:12 pm    Temat postu: Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam namiarów na dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie.

Do kogo mozna się śmialo wybrac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 11:01 am    Temat postu: Re: Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

clour napisał:
Szukam namiarów na dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie.

Do kogo mozna się śmialo wybrac?


Polecam akademię medycyny estetycznej na Ursynowie. https://ursynow-ame.pl/ Nie wiem czy odpowiada Ci dzielnica,ale warto bo pracuje tam zespół bardzo fajnych specjalistów a zabiegi są wykonywane nie przez kosmetyczki ale przez lekarzy a to jest dla mnie najważniejsze ( robiłam tam już kilka razy botoks i raczej nie wybrałabym sie na tak skomplikowany zabieg do kosmetyczki, co do której nie miałabym pewności że zrobi to porządnie...).

Same zabiegi wykonywane bardzo delikatnie, praktycznie niczego nie czułam a efekty bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group