Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 10:36 am    Temat postu: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki gabinet medycyny estetycznej w Krakowie możecie polecić?

Zalezy mi na możliwości zapisania się na zabieg odmładzający twarz.....[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam Cliniqmed. Dobra klinika, pracują tam lekarze i kosmetolodzy z doświadczeniem ( dobrze jest wiedzieć do kogo się zapisujesz, jeśli chodzi o bardziej inwazyjne zabiegi to jednak lepiej jest unikać kosmetyczek bez doświadczenia bo chodzi tutaj o wygląd naszej twarzy......)

Zdecydowałam sie na zabieg botoksu w klinice ( na czoło) i jestem zadowolona Smile
https://cliniqmed.pl/oferta_categories/medycyna-estetyczna/

Twarz dzięki temu wygląda o wiele młodziej.
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz sobie zrobić botoks w Neonii. Tutaj poczytasz o tym więcej: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/toksyna-botulinowa/. Moja mama ostatnio zdecydowała się na ten zabieg u nich i była mega zadowolona. Efekty widać, a zabieg wykonuje doświadczony lekarz dermatolog, a nie jakaś tam kosmetyczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justka12



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na poważniejsze zabiegi polecam dr Boligłowę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juleczka15



Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie sprawdził się dr Pabiańczyk- doskonały ekspert
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ews-34



Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze polecam dr Boligłowę z Krakowa. Ma doskonałe podejście i podczas konsultacji pomaga dobrać naprawdę świetne rozwiązania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janek25



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym ekspertem jest dr Pabiańczyk, który bardzo wspomógł moją żonę w trudnej sytuacji. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group