Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gabinet kosmetyczny w Rzeszowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 10:40 am    Temat postu: Gabinet kosmetyczny w Rzeszowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki gabinet kosmetyczny w Rzeszowie byście polecili?

Chciałabym się wybrac bo mam spory problem z przebarwieniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Polecam Art Derma Clinic.
Chodzę tam głównie na botoks. Jest to miejsce o miłej atmosferze ,od czasu do czasu odwiedzam je od lat. I wykonałam tam wiele zabiegow....
Moja opinia jest ciagle tak samo dobra,bo jestem najzwyczajniej bardzo zadowolona.
Wiem,że jak cos sobie zrobię to nie będę wyglądała jak Zombi, ale za to bardzo naturalnie.
Daję tutaj kontakt:
https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/peelingi-medyczne
Myślę, że również powinnaś być zadowolona z ich podejścia. Na miejscu mają wiele zabiegów na przebarwienia takich jak fotoodmładzanie czy peelingi."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group