Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

furagin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 6:19 pm    Temat postu: furagin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mialam stan zapalny pecherza i bolalo mnie przy sisianiu lekarz powiedzial ze tonic groznego bo pecherz mnie nie boli w moczu sa bakterie ale ihc poziom sie zmniejsza itp i przepisal mi furagin. Bralam go tydzien czasu po czym bakterie byly ale juz po posiewie za jakis czas nic nie ujawnilo sie. Teraz LEKKI bol przy oddawaniu moczu powrocil ale to naprawde jest nikle bardziej mi przeszkadza dziwne swedzenie CZASAMI w tamtych okolicach. Czy moge wziasc np 2 tabletki furaginu teraz bo zostalo mi jeszcze troche i czy masc na takie rzeczy moze byc np Pimafucin? Do lekarza jeszcze nie chce isc bo dlugo trzeba czekac a pozatym moja lekarka powiedzila tak 'jesli w posie w niczego nie wykarze nie ma potrzeby sie wiecej widziec' oczywiscie jesli objawy sia nasila to udam sie do lekarza!Dzieki za rady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to furagin nalezy zażywać dłużej, 2 tabletki nie dadzą efektu.

Co do maści to nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Furagin powinno sie brać przez ok 7 dni ja jestem w 5 miesiącu ciąży i zazywam go 3x dziennie po 2 tabletki. Pózniej zeby infekcja się nie wróciła wystarczy brac furagin raz dziennie przez ok 5 dni.
Powrót do góry
sleya



Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z twojego postu wnioskuje ze masz stan zapalny, najlepiej bedzie jesli bedziesz bral globulki dopochwowe pimafucin i najlepiej zewnetrznie smarowac mascia pimafucort, napewno pmoze, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bronco
Gość









PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sleya napisał:
z twojego postu wnioskuje ze masz stan zapalny, najlepiej bedzie jesli bedziesz bral globulki dopochwowe pimafucin i najlepiej zewnetrznie smarowac mascia pimafucort, napewno pmoze, pozdrawiam.


Arrow On ma brać globulki dopochwowe
Przyznam, że to zagadnienie nowe
Cool
Powrót do góry
sleya



Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szybko pisze na klawiaturze i stad ten blad........ ale i tak wszyscy wiedza o co chodzi wiec nie czepiaj sie szczegolow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group