Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

feromony...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 8:42 pm    Temat postu: feromony... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedzcie mi czy uzywalyscie keidys feromonow ??? i jak to dziala na facetow ?? SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie używałam, ale słyszałam opinie znajomych i byli zadowoleni. Wink Nie tyle jakieś szokujące efekty, co poprawa kontaktów międzyludzkich. Very Happy
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn faceci zwracaja wieksza uwage na kobitke czy co ?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Interesujące Smile Nie padłem łupem tego produktu Smile Może ktoś się wypowie nt.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, łatwiej nawiązać kontakt, rozmowa toczy się bardziej "gładko". Tylko podobno trzeba uważać, bo jest strasznie dużo podróbek. Confused
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aleczka9



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 11:46 am    Temat postu: Feromooony . . . . . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie używałam, ale czytałam super fakty na temat tych feromonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczka



Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również słyszałam wiele dobrego na temat feromonów. Ciekawe czy faktycznie są takie skuteczne czy to tylko pic na wodę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group