Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

farbowanie a miesięczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 3:21 pm    Temat postu: farbowanie a miesięczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to prawda ze podczas miesiaczki jesli chcialabym zrobic jakies pasemka to one nie wyszłyby ? Rolling Eyes

---edit by emilka---
proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jest takie prawdopodobienstwo,dlatego zaleca sie farbowanie wlosow po skonczonym okresie,ja kiedys ufarbowalam sobie wlosy podczas okresu i nic mi nie wyszlo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz sie z tym spotykam - ale ja tego nie maiałam

kilkakrotnie farbowałam podczas okresu i zawsze wychodziło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja wlasnie w przyszłym tygodniu mam pójść do fryzjera i matka mnie spytała czy bede miec wtedy okres , troche mnie zszokowała tym pytaniem Wink ale potem wyjasniła o co chodzi. Pierwszy raz o tym słysze Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas miesiączki nie zaleca się chodzić do fryzjera, ponieważ podczas "tych dni" pod wpływem wydzielanych hormonów gruczoły znajdujące się w skórze głowy wydzielają większe ilości łoju, a wtedy włosy są mniej poddatne na udziwnienia. Fryzura może się nie udać.
Lepiej może poczekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cameela



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

opinie są różne ale mnie zastanawia jedno. Skoro nie wolno farbować włosów podczas okresu to co mają powiedzieć fryzjerki? W każdym miesiącu powinny zamykać swoje zakłady na tydzień bo mają okres?? Ja osobiście rozmawiałam z fryzjerką, powiedziała że włosy jak najbardziej można farbować, odradzała trwałą a ja trwałą robiłam podczas okresu i wyszła przepięknie. Trzymała się dobre pół roku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group