Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle, part.4

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olga72



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 1:38 pm    Temat postu: załamana uciekającym czasem 72 h Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę pomóżcie! Kochałam się z moim chłopakiem dwa dni po okresie i pękła nam gumka, był wytrysk (we mnie) , był piątek wieczór a teraz ide do ginekologa bo wcześniej nie miałam możliwości do 72 h zostało mi jeszcze 6,5 h ;( czy to nie za późno? Martwie się bo jedni mówią że dwa dni po okresie (9 dzień cyklu) najprościej wpaść, inni mówią, że raczej to nie możliwe bo wszystkie naczynka się odnawiają pierwsze trzy dni. I jak wezmę escapelle to będzie nadal możliwość ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daisy_graves



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie wczoraj minęły równe dwa tygodnie od wzięcia tabletki i też pojawiło się plamienie. okresem tego nazwać nie można, bo zazwyczaj w pierwszym-drugim dniu mam raczej intensywne. teraz takie coś. niby brzuch boli jak przy normalnym okresie, ale krwawienie słabe. mam nadzieję, że to dobry znak...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

daisy_graves spoko wazne ze cos sie pojawilo... ja znow teraz mam malo intensywna @ pierwsza normlna po tabsach... 3 dzien i troche odetchnelam

guc a Ty jak tam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daisy_graves



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się, bo z jednej strony ginekolog mi mówiła, że może pojawić się plamienie, ale że tylko dzień lub dwa.
a mnie plamienie pojawiło się wtedy kiedy spodziewałam się okresu, i co prawda marnie bo marnie ale już 5 dzień...
myślicie, że to okres mój wspaniały?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze bardzo mozliwe ze tak... ja teraz mam takie plamienie ze w ogole prawie nic no ale coz... lepiej takie niz wcale nie miec nic... z tym, ze ja juz "drugi" okres po escapelle

GUCIAKK a Ty jak tam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
guciakk



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety cisza... okresu jak nie bylo tak nie ma...
nie wiem co teraz zrobic, powtorzylam test dzis, nadal negatywny na szczescie:)

jak myslicie, kiedy powinnam isc do lekarza z tym? no bo juz 9 tygodni minelo od ostatniego okresu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guciaczku Ty mi lepiej powiedz ile minelo od tego krwawienia po Escapelle, tutaj pisala eyesonfire, ze ona nie miala okresu przez 3 miechy...

No a co z tego ze ja mialam jak mialam go teraz 5 dni i to tak jakby go niebylo i w ost dniu to raczej taki "brudny" sluz, a nie okres...

Na szczescie w czwarek lub w piatek ide do ginka, bo przy okazji sobie zrobie cytologie i bede wiedziala jednoznacznie na czym stoje...

Mam nadzieje, ze wszystko ok, bo poznalam kogos kogo nie chcialabym stracic...

I pamietaj oddzywaj sie mi co i jak, bo ja tu w niepewnosci przez Ciebie zyje... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
guciakk



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 8:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od tego hmm krwawienia to minelo ok 5,5 tyg, bo dokladnego dnia nie pamietam, ale to bylo w wielkanoc,

ogolem to bola mnie piersi, mialam ostatnio kilka dobrych dni temu duuuzo sluzu gestego, ale tylko pare dni

moze w przyszlym tygdniu tez pojde do ginekologa, choc jestem przerazona bo jeszcze nigdy nie mialam takiego badania...

juz teraz bede pisac i zagladac czesciej:)

ostatnio mialam bardzo ciezki egzamin, mnostwo stresu, moze to opoznia? ogolem mam bardzo stresujace studia, ale wczesniej nigdy mi sie nie opoznial od tego... ale kto wie, te escapelle to taki reset dla ukladu hormonalnego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pisze to juz nie wiem ktory raz tutaj Wink po escapelle nie mialam okresu 3 miesiace, to jest potezna dawka hormonow, niektorzy nie maja skutkow ubocznych, ale niektore maja, jak t nazwalas reset Wink
takze spokojnie, nie stresuj sie, bo to moze tylko jeszcze bardziej opoznic okres.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daisy_graves



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobiłam sobie test, dzidziusia nie będzie Smile



-----edit by nowicjuszka-----

Temat zamykam.
Do kontynuowania rozmowy zapraszam tutaj:


http://www.biomedical.pl/forum/escapelle-part-5-vt11132.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Strona 39 z 39

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group