Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

epilepsja a prawo jazy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mspider



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 1:21 pm    Temat postu: epilepsja a prawo jazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W dziecinstwie chorowalem na epilepsje. Jeszcze do niedawna bralem leki, w czerwcu tego roku przestalem bo pani neurolog stwierdzila ze juz jestem zdrowy Wink Mam pytanie jak to sie ma do prawa jazdy? Kiedy bede mogl sie za to zabrac i czy sa jakies ograniczenia zwiazane z moja choroba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem, jak to teraz jest, ale było tak, że musiałbyś się najpierw poddać trzyletniej obserwacji, kontrolowanej przez wojewódzki ośrodek medycyny pracy, a potem ewentualnie starać się o warunkowe pozwolenie. ale moze jeżeli lekarz wypisze Ci zgode na prawo jazdy, to jakoś będzie się dało to ominąć, ale nie dam głowy.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aktualnie uczęszczam na kurs Wink i podjerzewam ze nie bedziesz miał problemów;] bo lekarz na prawie jazdy troche Cie osłucha pare pytań i uzna ze jesteś sprawny;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no jasne, jak się nie przyznasz, to problemów nie będzie Very Happy
ps. tyle, że chyba musiałbyś skłamać, bo u mnie (a właśnie oczekuje na egzaminacje - w Warszawie czeka się 1,5 miesiąca :/), to musiałam wypełnić taką kartkę z przebytymi chorobami, istniejącymi wadami itd, więc nie radziłabym...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"


Ostatnio zmieniony przez emilka dnia Nie Paź 14, 2007 7:38 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tego nie powiedziałem;))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group