Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

enterokoki na penisie , powstanie ranek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roman 1980



Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 12:33 am    Temat postu: enterokoki na penisie , powstanie ranek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć

Mając 3 lata miałem zabieg na spodziectwo. Od tamtego czasu było wsio ok. . Lecz jakieś pół roku na żołędziu mojego penisa zaczęły pojawiać się takie małe kropeczki. Jak by ktoś ukłuł igłą. Było ich 3 lub 4 w różnych miejscach. Jakie było moje zdziwienie, że praktycznie po każdym wytrysku te kropeczki robiły sie coraz większe i większe aż co doprowadziło do mikro pęknięć a potem już takich większych po pewnym czasie pod tymi pęknięciami zaczęły pojawiać się kolejne. Zrobiłem więc z tego miejsca wymaz ale niestety nie wyszło nic poza Enterococcus. Najpierw nieliczne a po miesiącu namnożone. Byłem u 2 urologów ale zarówno jeden jak i drugi zlekceważyli moje dolegliwości. Nie zastosowali leczenia bo stwierdzili. ze to naturalne bakterie i nie ma sie czym przejmować. Obydwaj za to rozważyli ew. ponowny zabieg w razie gdyby dalej to się powiększało. Moje pytanie brzmi czy to możliwe, zeby enterokiki powodowały takie zmiany na prąciu? Ew czy możliwe zeby utrudniały gojenie tych ranek? Od długiego czasu nie chce się to wygoić. Bardzo prosze może ktos mi cos tutaj podpowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group