Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

endokrynologia tarczyca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniula21



Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 10:38 pm    Temat postu: nerwica Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobry wieczor Smile mam wazne pytanie poniewa bylam na badaniu krwi FT3 I FT4 mam w niormie jednak kiedy poszlam na USG szyji wyszlo mi ognosko zapalne w tarczycy to jest wynik badania; OA PLATY TARCZYCY O GLADKICH ROWNCH ROWNYCH ZARYSACH NIEJEDNORODNE O ZAZNACZONYM ECHU O WZMOZONYM UNACZYNIENIU W PL BOCZNIE HYPOECHOGENNA ZMIANA 8xs6mm plat prawy obj 7ml plat lewy obj 7,8ml ciesn 4mm czy to znaczy cos zlego???? ze bede musiala do knca zycia rac jakies leki czy cos??? i na nerwice to ma jakis wplyw czy nie?? ardzomprosze o odpowiedz:(

Dodano po 5 minutach:

dobry wieczor ! chodzi o to ze pare lat temy stwierdzono u mnie nerwice lekowa a w sumie to wszystko zaczelo sie od tego ze najadlam sie za duzo tabletek na kaszel i penej nocy(w ktoer ralam te tab) obudzilam sie i mialam wrazenie e nie moge oddychac i serce wali mi jak szalone poczulam goraco ciezkosc w klatce piersiowej...... ylam u lekarza na pogotowiu itd ale ic nie wykryto wtedy skierowano mnie do psychiatry i od tamtej pory zaczelam brac tab psychotropowe jednak przestalam je brac po ok2mc poczulam sie wtedy lepiej jednak dziwne mysli typu ze umieram ze cos mi sie zlego stanie udary wylewy itd rzesladowaly mnie takie mysli do dzis przesladuja biore znow tab od pol rokujednak zauwazylam ze ostatnio znow dopada mnie dusznosc i ciarki z nie nacka uderzenia goraca szybkie bicie serca nie weinm zcy jest szansa ze kiedykolwiek bede zdrowa jak kiedys???? co jeszcze moge zrobic jesli te tab i tak nie dzialaja skoro to dalej wraca???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maria43



Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że należało by się udać do lekarza, chyba najlepiej do endokrynologa i skonsultować te wszystkie objawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
januzs41



Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się dlaczego tyle osób pisze na forach, tylko po to, aby dowiedzieć się, że i tak musi iść do lekarza.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamillciio



Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo liczą na magiczny post w którym będzie magiczny sposób na wyleczenie dolegliwości w 5 minut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Delicje



Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magia nie istnieje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też uważam, że warto iść do lekarza, jakiegoś dobrego endokrynologa i mu powiedzieć o tych objawach. Poszukaj na ranking.abcZdrowie.pl tam jest wielu specjalistów a prywatnie można się do nich umówić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group