Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ekstrakt swinskiej tarczycy diety hashimoto niedoczynnosc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swinskatarczyca



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 9:56 am    Temat postu: Ekstrakt swinskiej tarczycy diety hashimoto niedoczynnosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid-S i Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Oliver68



Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możecie mi powiedzieć skąd kupiliście podajnik na papier toaletowy? Nie mogę znaleźć żadnego konkretnego sklepu, który przykułby moją uwagę, dlatego liczę na Waszą pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewald65



Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie co zrobić aby Wasze zakupy były naprawdę udane? Polecam wejść sobie na http://dlapaznokci.pl/pokazy-i-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-opinie-sposob-na-udane-zakupy/ i poczytać na ten temat. Uważam, że każdego zainteresują takie informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martoo34



Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tego typu suplementy chyba nie do końca są zdrowe. Dlatego też warto się zastanowić czy warto po takie coś sięgać.
___
lidl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group