Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ehm nie wiem co to i co o tym myśleć

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HAL9000



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 5:38 pm    Temat postu: Ehm nie wiem co to i co o tym myśleć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początku chciałęm powiedzieć Dzieńdobry

Tak więc Dzieńdobry

Mam 21 lat i od hyyyyy około 10 lat mam taki problem. Czasami jak odwrócę gwałtownie głowe albo w lewo albo w prawo, czuję jakby z tyłu, koło potylicy, wylewało mi się tam strasznie dużo, jakiegoś płynu (nie wiem czego dlatego napisałem płynu), w sumie chodzi o to że to strasznie boli, dochodzi do takich sytuacji, że zamracza mnie i prawie mdleję. Wydaje mi się że to w sumie nic takiego może to jakaś żyłka coś tam szwankuje czy coś, ale chciałem się spytać czy może słyszeliście kiedyś o takim czymś, bo wsumie dobrze wiedzieć czy to może coś poważnego czy też nie, a zapomniałem powiedzieć czasami jest tak że nawet przez miesiac/ dwa nic sie dzije, a czasami to w tygodniu kilka razy.


W oczekiwaniu na odpowiedź
Pozdrawiam
HAL9000
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
HAL9000



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coś mi się wydaje że nikt mi tutaj nie odpowie, dlatego też mam prośbę znacie może jakies miejsce w internecie gdzie mogłbym zadać owe pytanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najprosciej pojsc do lekarza ogólnego i jemu zadać pytanie:) Pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
HAL9000



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam do lekarza nie pojdę, no nic papa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czemu?? Boisz sie lekarzy:P nie oni nie gryzą dementuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
HAL9000



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tego nie powiem czemu, ale Bardzo prosze o informacje na ten temat, na zadnym forum nikt mi nie moze o tym napisac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wieeeem yyy. ale mnie czasami taki skurcz łapie właśnie jak przekręcam głowe, a to tak booooli dramatycznie, okropnie brr. ale trochę pomasuje i mi przechodzi. nie wiem, co to może być, może po prostu zbyt gwałtownie zmieniasz czasami pozycje, może powinieniś poćwiczyć trochę, porozciągać się albo cuś... ja mam tylko mroczki przed oczami jak to się dzieje, ale nie tracę przytomności. ja jednak mimo wszystko poszłabym do lekarza Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group