Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Egzema-prosze o pomoc.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Canon



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 11:21 am    Temat postu: Egzema-prosze o pomoc. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na dłoniach a głowie na palcach u rak wyskakuja mi małe pecherzyki z jakims plynem, po pewnym czasie one mi pekaja i tworza sie małe ranki, które później sie powiekszają, a nastepnie strasznie łuszczy mi sie skóra.I tak jest ciągle:/.Co wygoją mi sie ręce to kilka dni poźniej jest tak samo.Myśle że jest to egzema:/...Co moge z tym zrobić??Mam maść Clobederm która pomaga, ale to i tak i tak powraca.Czy są może jakieś naturalne środki na to?Jakieś zioła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skad wiesz, ze to egzema? byłes u lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BARA
Gość









PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I znalazłaś już jakiś sposób na wyleczenie tej choroby?? Ja kiedyś miałam coś podobnego i pomógł mi OXYCORT w sprayu. PZDR.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group