Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny przypadek ( chyba chora znajoma)

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:43 pm    Temat postu: Dziwny przypadek ( chyba chora znajoma) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A więc mam kolerzanke kiedyś była moją przyjaciółką ale odszła mi ochota na blizszy kontakt z nią. Niewiedziałam czy to mozliwe a wiec napisałam na forum abyście coś doradzili. Ja i inne kumpele stwierdziłyśmy że jedna z naszych znajomych jest poprostu chora psychicznie. Na poczatku myślałyśmy że taka poprostu jest ale coraz bardziej w to wątpimy. No ale przejde do rzeczy... Pani X(tak bede nazywać ją) ciągle kłamnie, nie tak zwyczajnie poprostu kłamnie cały czas co tylko buzie otworzy to skłamnie choć dobrze wie że to się wyda. Ma strasznie dziwne zachowanie raz jest cała happy a za chwile z pyskiem na wszystkich. Musi być zawsze w centrum uwagi. Zmienia chłopaków co jakies 2tyg a przedtem tego nierobiła. No przestała chodzić do szkoły itd ale to są tylko takie pierdoły a ona np uwarza jeszcze ze słyszy głosy. Poprostu że jak jest sama w pokoju to słyszy jakieś głosy szpty itd. No a z tym kłamaniem to niejest tam jakieś zwykłe kłamanie ona poprostu mówi każdemu co innego to co dana osoba jakby chce usłyszeć, i zmienia się o 180 stopni w zależności od sytuacji. Jak rozmawia zemną to udaje moją wielką przyjaciółke jest z kim innym i robi co innego. Może to głupio tu wygląda i stwierdzicie że jestem histeryczką ale to poprostu widać że ona ma jakiś problem ze sobą i nawet skłamała swojemu byłemu chłopakowi że jest z nim w ciąży i że poroniła bo on coś tam niby ją stresował i próbowała nasyłać na swojego eks no i chodz wie że wszyscy dookoła wiedzą że ona kłamała to zachwouje się jakby nic się niestało. Czasami zachwouje sie jakby miałą rozdwojenie jaźni. Zastanawiam się czy to zadatki na jakąś chorobe bo ja i inne koleżanki naprawde zauważyłyśmy że ona jakby ona była chora...
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może mieć np.
-zaburzenia zachowania
-zaburzenia emocjonalne
jest szereg chorób psychicznych ale tak naprawde, gdybyśmy chcieli bez badań dopasowywać chorobę do człowieka to nikt nie pozostałby zdrowy.

jest też taka choroba co objawia się właśnie ciągłym kłamaniem, ale nie pamiętam jak się nazywa
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
jest też taka choroba co objawia się właśnie ciągłym kłamaniem, ale nie pamiętam jak się nazywa

mitomania?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o właśnie mitomania, to ta nazwa:]
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze niewiedziałam że jest taka choroba mitomania dzięki za podpowiedz przeczytam coś wiecej na necie o tym. Hmmm tylko jak jej powiedzieć że ma iść do lekarza? Dziś np kłamała w żywe oczy i jak jej powiedziałąm nawet ze to pewne i że ja wiem ze niam kłamać to ona i tak dalej swoje chyba naprawde jest chora
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group