Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny "odlot" w głowie

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 11:28 am    Temat postu: Dziwny "odlot" w głowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisałam już tutaj na forum, wtedy miałam problem z płaczliwością i ciągłym chorowaniem.. Teraz jeszcze jedna dość ciekawa rzecz mi doszla - już czwarty dzień z rzędu czuje jakiś "odlot" w głowie, albo coś jakbym pływała.. Wszystko jedno, chodze, siedze, stoje, czuje sie dziwnie.. odplywam.. Do tego mam takie uczucie ze moglabym sie polozyc i reszte zycia przespac.. A sypiam normalnie, na niedospanie nie narzekam. Macie jakiś pomysl co to moze byc? Narazie robie rozne badania w zwiazku ze swoim niskim cisnieniem.. czy to moze miec jakis zwiazek? W kazdym razie Glukardiamid na stan odlotu nie pomaga Sad Badania krwi narazie wyszly dobrze,EKG tez.. Niewiem co jest ze mna nie tak.. W poradni zdrowia psychicznego jeszcze nie bylam.Narazie szukam przyczyny gdzie indziej.. Mialam wczesniej takie stany odlotu ale to sie zdarzalo gora 2 razy na tydzien.. A teraz? Pobierali mi krew we wtorek, zemdlalam, pol godziny dochodzilam do siebie na kozetce, i od tego czasu codziennie czuje ten odlot..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może to problemy z ciśnieniem Wink

Lekarze po kompleksowych badaniach powinni dojść, objawy które opisałaś mogą wskazywać na bardzo wiele dolegliwości. Dla tego pewnie będzie trzeba poczekać na wyniki potrzebnych badań.

Najgożej jest "olać" takie objawy. Praktycznie wszytkie choroby zdiagnozowane wcześnie są uleczalne.
Duża część osób wogóle nie robi badań albo idzie do lekarza jak dopiero już nie umie funkcjonować stąd tyle osób w szpitalach. Niestety w Polsce profilaktyka jest na słabym poziomie.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group