Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny, brązowy "okres"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bloodnina



Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 5:35 pm    Temat postu: Dziwny, brązowy "okres" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ! Mam problem. Mianowicie od 4 dni mam brązowe plamienie. Dostałam je praktycznie w terminie okresu. W sumie ilość porównywalna do ilości krwi miesiączkowej. Momentami nawet zauważyłam ciemnoczerwone kropki ale tak to czysty brąz. Martwię się że to może być coś poważnego albo nie daj Boże ciąża. Jestem dziewicą ale ostatnio chciałam spróbować z moim chłopakiem pierwszy raz. Problem był taki że on nie mógł we mnie wejść. Udało mu sie raz czy dwa nawet nie do połowy ale tylko na pare sekund bo zaczynało mnie boleć i bałam się konsekwencji. Wytrysku nie było w ogóle. Sytuacja miała miejsce zaraz na początku zbliżenia. To było raczej w moje dni płodne. Czy to może być jakimś cudem ciąża czy mogę mieć obniżony poziom progesteronu? Robiłam test ciążowy z popołudniowego moczu 16 dni po tej sytuacji i wyszedł negatywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brazowe plamienia świadczyc mogą o zblizajacym sie okresie lub o problemach hormonalnych czy też obecności torbieli.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że warto tutaj zrobić usg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group