Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwny ból w okolicy podbrzusza...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina.



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 2:16 pm    Temat postu: dziwny ból w okolicy podbrzusza... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od okolo dwóch dni mam dziwny ból z lewej strony w okolicy podbrzysza, nie jest on taki uciążliwy, ale np. przy chodzeniu czuję, no i jak uciaskam to miejsce, nie wiem czy jest to cos poważnego, nie wiem też z czym mam to wiązać, bo uciskając to miejsce czuję , że ten ból promieniuje troszje wyżej, moze to jakas dolegliwość zwiazana z nekami, poniewaz mam małe problemy z lewa nerka(mikrozłogi, miewałam kolkę nerkową) proszę o jakies wskazówki, jesli ktos moze wie, przypuszcza, co to moze byc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mogla bys dokaldnie powiedziec gdzie cie boli? mysle ze jezeli to na wysokosci zeber albo zoladka mozliwe ze to nerka ( mnie tez tak boli , a mam kamienie na nerkach) a jezeli kolo pachwiny to moze to byc jajnik albo wezel chlonny... najlepiej jak bol nie przejdzie wybierz sie do lekarza . pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulina.



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 4:02 pm    Temat postu: dziekuje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boli mnie z lewej strony nad pachwina na wysokosci jak gdyby pecherza moczowego, tylko lewa strona...dziekuje Ci za porady, chyba sie wybiore do lekarza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.. wiec stawiam na wezel chlonny ale ja lekarzem nie ejstem wiec najlepiej wypowie sie specjalista.. mozliwe ze masz tez zapalenie pecherza to czasami tez sie objawia bolem w okolicy pecherza... albo to jajnik ( nie masz zcasem teraz jakos owulacji??) ale jak to wezel chlonny to jakas infekcja nastapila:) a jak robisz siusiu to cie boli albo cos??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulina.



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jak robie siusiu to nic mnie nie boli...Smile wiec to chyba nie jest zapalenie pecherza, wczoraj wzielam nospe bo bol sie nasilił, ale tylko w podbrzuszy i mi przeszlo juz teraz nic nie czuje:) dziekuje Ci bardzo za porady:)pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:) dobrze ze bol przeszedl... jak po nospie przestalo bolec to pewnie bolal cie jajnik:) mnie tez tak boli zcasami, szczegolnie w okolicach owulacji:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioleczek24



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam małe pytanie co to może być od 14 dni mam dziwny ból w podbrzuszu od biodra do pochwy mam zmianę nastrojów non stop bym spała czuję się dziwnie od czasu do czasu jak mnie ściśnie to kładę się z poduszką ale zaraz przechodzi non stop pije co pół godz chodzę do ubikacji jestem rozdrażniona jakoś się dziwnie czuję raz mi słabo raz nie ostatnio 7 dni temu zemdlałam u chłopaka w domu z tego co on mówił bo ja nic nie pamiętam.Miałam dziwne plamienia od 13.12.08 do 15.12.08r.15.12.08r dostałam lekkie krwawienia widoczne tylko przy podcieraniu.I za 4dni mi się skończyły ja przeważnie okres mam do 8 dni i wiem jak u mnie wygląda.Robiłam badania u lek rodzinnego wyniki mam dobre.Wizytę u gin mam dopiero w Lutym więc proszę o szczerą odp z góry dziękuje poz.dla Was
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to jakieś zaburzenia hormonalne.. a ciążę wykluczasz?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group