Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne zgrubienia koło paznocia ręki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolinexyz



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 12:39 pm    Temat postu: Dziwne zgrubienia koło paznocia ręki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Kilka miesięcy temu pojawiło mi się koło paznokcia palca wskazującego takie dziwne zgrubienie, a raczej dwa blisko siebie. Są to jakby dwie gulki i każda ma obwódkę. Wygląda to niezbyt ładnie i mnie wkurza. Nie boli, ale jest bardzo suche a skóra na tym jest twarda i chropowata a po zamoczeniu robi się biała i pomarszczona i wygląda jakby kilka godzin była moczona. Najpierw myślałam że może to grzybica i smarowałam clotrimazolem, ale nie pomogło. Później dorwałam PIMAFUCORT bo też jest na jakieś takie dziwne rzeczy skórne, ale też nie pomógł. Po 2 tyg. przestałam używać bo tak było napisane na ulotce. Nie wiem co to może być. Poszłabym do dermatologa ale jak to bywa nie mam czasu bo pracuję do późna a ponieważ nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe to odkładam na później tą wizytę. Ale może ktoś tutaj będzie miał pojęcie co to może być? I jak to wyleczyć? Załączam zdjęcia. Mam nadzieję że coś będzie widać. Pomóżcie.

http://img163.imageshack.us/i/img0262l.jpg
http://img195.imageshack.us/i/img0259i.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurzajka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group