Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne uczucie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 5:52 pm    Temat postu: Dziwne uczucie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od niedawna mam problem ze wspolzyciem. Jestem bardzo podniecona i rozochocona na poczatku pozniej jednak tak po 5 min okolo wspolzycia jest mi coraz gorzej (nigdy nie przezylam orgazmu niestety) Sad Nie wiem co sie dzieje bo zawsze wszytsko bylo ok i za kazdym razem bylo mi coraz lepeij a teraz jest na odwrot nic nie mowi chlopakowi bo wiem ze bylo by mu smutno. Nie jest to cos strasznego ale jednak juz pozniej czekam azpartner tylko dojdzie i jest mi poprostu juz .. zle... Nie mnie nie boli tylko samo uczucie. Co sie dzieje ? Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dori19851



Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie,że to wynika ze strachu przed niechcianą ciażą a wynika to z twojego postu ,, niecheć do współzycia:-( " Radzę Ci isć do ginekologa on napewno dobierze Ci jakas antykoncepcje dodatkową oprócz tabletek są przeciez jeszcze globulki, pianki, plastry itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group