Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne dolegliwości (...)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dariuszz



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 2:04 pm    Temat postu: dziwne dolegliwości (...) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, czy miał ktoś z Was podobne dolegliwosci do moich i co to wogóle może być???

* chwilowe kołatania serca,
* drętwienie kończyn i języka
* uczucie silnego lęku przed czymś nieokreśłonym
* przyspieszony puls ( 120 ude/min)
* zawroty głowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co ja pamietam mój dziadek miał to przed zawałem! Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile masz lat?
To moze jakaś nerwica lub lęk, fobia.
Powrót do góry
Zuzaneczka!
Gość









PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mam mało lat ale wiem cos na ten temacik duzo czytam wiec ja jednak cos bym poradziła idz zrób sobie badania!
Powrót do góry
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak szczeze mam 15 lat! niestety no ale sobie wieku nikt nie wybiera ale mam w domu 3 lekarzy wiec jest tych ksiazek troche praktyczie wszystki czytałam ale lubie tu wchodzic i jakis pytania zadawac!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze brales jakies leki ?? z tego co wiem to na pewno sa to objawy kultyrustow stosujacych doping ale nie mowie ze ty sie koksujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group