Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne "brudki" w spermie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rabarbar



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 6:27 pm    Temat postu: Dziwne "brudki" w spermie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem młodym dorosłym. Jakiś czas temu podczas gry wstępnej z partnerką zauważyłem w nasieniu dziwne czarne brudki, każde wielkości ziarnka pieprzu. Podczas jednej erekcji jest ich dość sporo i zastanawiam się czy coś jest nie tak czy po prostu nie zadbałem dość dobrze o higienę. Proszę o radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to się powtarzało czy było tylko raz? Normalne to napewno nie jest
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro to jest w spermie to z higieną niewiele ma chyba wspólnego, bo to wychodzi ze środka, prawda?

Ale niestety nie mam pojęcia co to może być, mnie się coś takiego nie zdarzyło nigdy.

Chociaż z drugiej strony może to są jakieś włókienka z gaci na przykład, które dostały się do cewki (nie musiały wchodzić głęboko) i po prostu są wypychane przez płyn?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpię...

Jeżeli te dolegliwości nie ustąpią do leć do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rabarbar



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:10 pm    Temat postu: Dziwne "brudki" w spermie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak na razie nie ustapiły. Obawiam się ze to jakas infekcja, mam nadzieje że niegroźna i nie okaże się impotentem. Niby nic nie boli, barwa nasienia poza tymi grudkami (brudkami) jest ok...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group