Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwna kulka w udzie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarek151187



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 11:10 pm    Temat postu: Dziwna kulka w udzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W prawym udzie po zewnetrznej stornie(tj. prawej, troszcezcke z tyłu i dosc wysoko)mam pod skora taka mala jakby kulke wyraznie wyczuwalna pod skora, pytanie co to jest i czy moga byc z tym problemy? Wyraznie ma to ksztalt kolisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kulka boli jak się przyciśnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i czy jest miękka, twarda, da się przesuwać?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarek151187



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie boli, nawet najmniejszego bulu niema, jest twarda i nieda sie przesuwac. Sam niewiem co to moze byc wiec pytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza. nie chcę straszyć, ale nieprzesuwalne guzki są z reguły groźniejsze niż przesuwalne..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarek151187



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to jest przesuwalne czy nie sam niemam pojecia, niby przesuwac go moge, rok temu bylem u lekarza i robilem sobie badania i praktycznie wszytko bylo ok. To mam od okolo 3 miechow moze mniej.

-----

Jest przesowny na bank, juz wiem jak to sprawdzac. Chodze mneij wiecej raz lub dwa razy do roku do lekarza na bania kontrolne.


----edited by emilka----
staraj się nie pisać kilku postów bezpośrednio pod sobą - korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akurat to, czy da się przesuwać czy nie to łatwo zaobserwować. a jest to dość istotne. może to włókniak, tłuszczak, ganglion. najlepiej pójść do chirurga.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarek151187



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za rade, we wtroek rano bede u lekarza chyba ze sie wyrobie rano w pon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bożenka1



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Inowrocław
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja też mam taką dziwną "kulkę" po wewnętrznej stronie uda. Lekarz stwierdził, że to nie jest nic groźnego i jeżeli mnie to nie boli nie trzeba tego wycinać. Mam to już ok. 7 lat. Na pewno u Ciebie też będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ebka



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama ma taka gulke i to jest tluszczak czyli nic groznego bo to lagodne usuwa sie tylko ze wzgledow estetycznych. pozdro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group