Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziura w Ciele ?? :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slim_f



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 2:16 pm    Temat postu: Dziura w Ciele ?? :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie piszę do was z następującym problemem otóż od 2 dni na udzie w okolicach krocza zrobiła mi się dziwna dziurka w ciele. Dzień wczesniej podczas kompieli dotknalem sie w tomiejsce i bolalo myslalem ze jest to po prostu jakis wiekszy syfek z ropa. Poniewaz czasami od obtarc mi wyskakują. Ale teraz wygląda to normalnie na dziurę w ciele a w srodku żółta błonka , w okółó zaczerwienione czy ktoś wie co to może być i czy jest to groźne proszę i jakąś poradę i załączałm zdięcie.
Zdięcie:
http://img512.imageshack.us/img512/8758/s7300694.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi to wygląda na ranę po wrzodzie/ strupie.
na pewno nie leciała Ci z tego ropa lub inna wydzielina?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Slim_f



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
mi to wygląda na ranę po wrzodzie/ strupie.
na pewno nie leciała Ci z tego ropa lub inna wydzielina?

No tak najprawdopodobniej bylo.. bo najpierw bylo zgrubienie. Wiec moze to nie byc nic groznego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no, myślę że nie Smile
ja tak miałam wiele razy i jeszcze żyję Smile
za jakiś czas powinien Ci się zrobić strup z tego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Slim_f



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie U lekarza nei byłem za to kupilem sobie maść ichtiolową. Stosuje teraz na przemian maść ichtiolową , Bedicort G , oraz oxycort w maści, ponieważ wyczytałem że jest on na czyraki i na zapalenie mieszków włosowych tzn o tym o czym mi pisaliście. Teraz wygląda już to troszke lepiej jednak ciągle pozostaje małą dziureczka a w niej tak jakbyropny strupek. W sumie to dopiero 3 dzien jak stosuje maści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group