Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziecko moczy się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ksenja



Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:05 am    Temat postu: Dziecko moczy się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój synek ma 10 lat i wciąż moczy się w nocy, a ja nie wiem co robić. Ktoś miał taki problem z dzieckiem? Podpowiedzcie proszę. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Często się to zdarza?? Ja bym na twoim miejscu poszła na razie do lekarza, może to jakaś infekcja? A może z powodu stresu? Wejdź sobie na https://suchyporanek.pl/ tam dużo się dowiesz na temat moczenia się dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw lekarz pierwszego kontaktu, w tym wieku to już zdecydowanie jest powód do niepokoju. Zrób badania, poproś o skierowania do specjalistów, na pewno nefrolog, a może i psycholog się przyda? Spróbować możesz też z alarmem wybudzeniowym, znam wiele przypadków wśród znajomych, gdzie to się sprawdziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas podobnie, mama ciągle mówi tylko, że dziecko wyrośnie, ale kurcze do którego momentu czekać? To chyba nie wynika ze stresu.. Słuchajcie, czy do takiej wizyty u lekarza trzeba się jakoś przygotować? O co będzie pytał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie wyżej masz informacje jak się przygotować. Ja notowałam suche i mokre noce, dodatkowo też to ile dziecko pije i ile sika.
Zobacz: https://suchyporanek.pl/wizyta-u-lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A powiedz, czy ściągałaś może z tej strony tę aplikację na telefon? W niej chyba można zapisywać częstotliwość, tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ksenja



Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W badaniach nam nic nie wyszło, prowadzimy dzienniczek mikcji i teraz jeszcze pediatra zaleciła ten alarm wybudzeniowy, co o nim na suchym poranku piszą. Czy któraś z was ma doświadczenie z tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosowałam ten alarm wybudzeniowy, początku trudne były to fakt ale potm już jakoś poszło, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin p



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli dziecko wstaje w nocy na siku, to już są pierwsze efekty i powód do radości, Z czasem dziecko samo wypracowuje taki nawyk i alarm jest już zbędny, ale tak to wymaga już trochę więcej czasu i raczej kwestia indywidualna ile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group