Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dyskomfort w głowie, "zawroty głowy"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ebka



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 3:21 pm    Temat postu: Dyskomfort w głowie, "zawroty głowy" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry

Od 2 tygodni dokucza mi nietypowe odczucie w głowie, trudno to nazwać "zawrotami głowy", bo nie ma tracę równowagi, świat nie wiruje, jedynie to odczucie jest w głowie. Mogę to porównać do przelewania się jak fala powstającego ciężaru....pojawia się to podczas poruszania głową/tułowiem, niezależnie czy idę czy siedzę. Jak idę jednostajnym krokiem, nie poruszając tułowiem to nic się nie dzieje. Nigdy wcześniej nie miałam z czymś takim do czynienia.

O mnie: lat 27, prawidłowe ciśnienie i waga, nie przyjmuję leków, nie stosuję używek. W 2008 r. wykryty tłuszczak blaszki czworaczej (z powodu szumów w głowie), tłuszczak ostatnio skontrolowany w lipcu 2013 r. nie zmienił się względem poprzedniego badania.
Dodam, że szumy, które mam od 2006 r. jednocześnie z pojawieniem się tych "zawrotów" mają większe natężenie...

Czy ktoś z lekarzy dałby mi jakąś sugestię, od czego to może być? Jakie badania powinnam wykonać? Prawdopodobnie będę musiała i tak prywatnie, bo terminy są bardzo odległe na NFZ...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znaczy się powiem tak, jak znajdziesz w naszym regulaminie - forum jest ogólnodostępne i odpowiadają tutaj ludzie, którzy interesują się tymi tematami, są z nimi związani w jakiś sposób czy też po prostu trafili tu i zostali, takie ogólne forum.

Odnośnie Twojego pytania, musisz i tak iść i się zapytać nawet lekarza, płacisz ubezpieczenie to na takie konstulacje możesz sobie chodzić kiedy chcesz Smile Idziesz, pytasz i on zapewne będzie wiedzieć na co najlepiej Cię skierować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group