Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dysfunkcja trąbek słuchowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wietrzna



Dołączył: 27 Wrz 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 27, 2014 5:28 pm    Temat postu: dysfunkcja trąbek słuchowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, Mam od 4 miesięcy problem z uszami. zatykają mi się cały czas, od rana do wieczora mam w nich pogłos (odbijanie się mojego głosu w uszach - tak jak bym stała w studni). Mam uczucie wypełnienia w nich oraz rozpierania. Lekarze stwierdzili, że jest to dysfunkcja trąbek słuchowych, że nie nadążają wyrównywać ciśnienia. Niestety żaden lekarz na śląsku nie potrafi podjąć się leczenia ich, bo nie potrafi. Zresztą nie tylko na śląsku nawet w Warszawie mnie odesłali z kwitkiem... Czy ktoś z was spotkał się już może z czymś takim? Wiecie gdzie i jaki lekarz może zajmować się takimi problemami? Nie mam już siły nadaremno szukać lekarzy którzy potem mówią, że niestety ale nie wiedzą jak mi pomóc... Aha zapomniałam dodać jest to o tyle trudny przypadek, że wszystkie badania wychodzą mi ok... Sad Proszę o jakąkolwiek pomoc...

Anka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz jeszcze spróbować sił w Krakowie, popytać i podzwonić no ale jedna wielka niewiadoma... Być może się okazać, że tylko za granicą Cię przyjmią, pewnie Niemcy albo Austria :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dor580



Dołączył: 21 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać prywatnie dobrego specjalisty w prywatnej klinice...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group