Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dwa wybrzuszenia pod brzuchem. Co to jest?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Soopernova



Dołączył: 21 Maj 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 10:24 pm    Temat postu: Dwa wybrzuszenia pod brzuchem. Co to jest? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Mam na imię Kuba, 26 lat i potrzebuję jakichkolwiek informacji na temat mojego problemu, nie mam zielonego pojęcia z czym mam do czynienia i do jakiego specjalisty powinienem się udać, będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Mianowicie od dłuższego czasu posiadam dwa wybrzuszenia między brzuchem a narządem intymnym. Wybrzuszenia uwidaczniają się kiedy stoję, chowają się kiedy leżę. W dotyku te miejsca są gąbczaste, nie bolą pod naciskiem. Nie wiążą się z tym żadne dolegliwości. Drażni mnie tylko efekt wizualny no i oczywiście powstają pytania w trakcie kontaktów intymnych, na które nie znam odpowiedzi.
Dodam, że parę lat temu byłem hospitalizowany 2 razy, kamica nerkowa, która została rozbita ultradźwiękami i później zapalenie jelita grubego, jestem w remisji. Podejrzewam, że to mogą być jakieś powikłania po którymś pobycie w szpitalu. Przepuklina? Nie wiem. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Dodaję zdjęcia, proszę klikać z ostrożnością, niektórzy mogą czuć się zgorszeni.

http://xomf.com/sjckp
http://xomf.com/sklyj

Pozdrawiam, Kuba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lek.medicus



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez badania osobistego nie można jednoznacznie ocenić, opis oraz wygląd sugerują obustronną przepuklinę.
Proszę się udać do swojego lekarza I kontaktu, skieruje dalej.
Można ocenić palpacyjnie albo usg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group