Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Duży guz na penisie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia000



Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 6:50 pm    Temat postu: Duży guz na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiś 2-3 tygodni na penisie pod żołędziem pojawił mi się guz. Na początku mały ale teraz urusł i ma chyba 5 cm. Nie ma żadnego zaczerwienienia, wygląda jak normalna skóra. Na początku trochę bolało. Dziewczzyna straszy mnie że może to być tłuszczak lub tłuszczakomięsak. Boję sie isc do lekarza... czy to nie zniknie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

klaudia000
a znikło do tej pory?
jeśli nie, a sądzę że tak właśnie jest, to samo nie zniknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybierz się do lekarza, i to koniecznie, z tym nie ma żartów.. nie chcę Cię straszyć, ale jeżeli to nowotwór?? ostatnio był ciekawy temat o tym w rozmowach w toku..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group