Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

duży brzuch

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mati50



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 11:43 am    Temat postu: duży brzuch Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 5 lat borykam sie z problemem "duzego brzucha".Leczyłam sie w poradni gastrologicznej,wszystkie wyniki badań są niemal "ksiązkowe".Mam przelewanie,burczenie w brzuchu i wyglądam jakbym była w ciąży.Stosuje ścisłą diete i nic nie pomaga.Prosze pomóżcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam kiedyś podobnie... mój brzuszek wprawdzie nie był za wielki ale była taka mała ciążowa piłeczka. przechodziłam to jeszcze przed 18 rokiem życia... wyleczyłam się z tego poenieważ moim problemem było zapalenie w jelitach iniestety coś mi się tam nie mieściło... zwalczyłam to przekąskami z suszonych owoców i otrębami ktore oczyszczają jelita... a burczenie i przelewanie same zniknęły...
ogólnie rzecz biorąc lekarze mówią że po 30 roku życia taki brzszek po prostu wychodzi u niektórych i już sobie jest do poznej starosci... ile masz lat? sama jestem ciekawa co Ci jest...
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mati50



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 49 lat.Moje kłopoty zaczęly sie po śmierci bliskiej mi osoby.Nie mogłam z tego powodu normalnie jeść,a zaczełam dopiero po trzech miesiacach i własnie wtedy pojawił się problem dużego brzucha.Zaznaczam,że zawsze jadłam jednakowo i w małych ilościach.Jakie były te suszone owoce o kórych pisałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group