Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Duże problemy z wypróżnianiem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 5:25 pm    Temat postu: Duże problemy z wypróżnianiem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem. Otoz od kilku miesiecy mam problemy z wyproznianiem. Zawsze miałam pewne problemy- typu stolce bez ksztaltu zazwyczaj, takie jakby bardziej biegunkowe, choc biegunka to nie była. Przed wielkanoca zmienilam tryb zycia, zaczełam się zdrowo odzywiac i moje wyprozniania staly się wrecz wzorcowe( normalny kształt i konsystencja, były one czesto, poniewaz wcześniej moja dieta była dosc nie zdrowa i trochę się tego nagromadzilo w jelitach). Po jakims miesiacu takiej diety (wiecej warzyw, owocow, ruchu- normalne zdrowe jedzenie i zycie), dostalam nagle silnej biegunki. I sie zaczeło, bo przez ponad 3 tygodnie nie mogłam się wyproznic. Za przeproszeniam chciało mi sie, ale nic nie szło. Czułam sie ciezka. Dopiero po jakims czasie powolutku w małych ilosciach zaczełam się załatwiac, ale zawsze czułam, ze to nawet nie połowa tego co powinnam wydalic. Po jakimś czasie sie to "unormowalo", ale moj "biegunkowy"? problem jest nadal. Nie moge sie normalnie załatwic, bo zawsze jest stolec wodnisty, biegunkowy. Czy ktos mial moze tak? Odzywiam się normalnie. Raz lepiej raz gorzej. Nie jem fast food ani nic. Pomocy. A i ostatnio wykryto u mnie niedoczynnosc tarczycy, ale przeciez powinnam miec zaparcia, a nie cos a'la biegunka;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group