Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

DUPHASTON,A BETA HCG...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 4:06 pm    Temat postu: DUPHASTON,A BETA HCG... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,dawno mnie tu nie było.Kiedyś pisałam,że długo staramy się o dziecko i nic z tego.Otóż byłam już w ciąży,ale w marcu tego roku poroniłam!Jedną@od zabiegu dostałam,ale kolejnej nie!Dziś mam41dc,a 5dzień biorę duphaston.Objawy mam takie same,jak przy poprzedniej ciąży,bolące piersi,temp.wyższa,brak okresu,czasem mdłości,zmęczenie itp.Wczoraj zrobiłam test domowy i wyszedł negatywny.Czy DUPHASTON mógł wpłynąć na wynik tego testu?I czy jeśli jestem w ciąży BETA HCG ją wykaże?Bo dziś zrobiłam to badanie i jutro mam mieć wynik?proszę o odpowiedź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Duphaston z tego co wiem nie wplywa na wynik bety. Jesli zrobilas minimum 14 d ni od stosunku, albo jeszcze lepiej w dniu spodziewanej miesiaczki to beta bedzie juz wiarygodna
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi bardzo Ci dziękuję za odpowiedź,troszkę mnie uspokoiłaś!Z niecierpliwością,czekam na wynik.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Duphaston z całą pewnością nie wpływa na wynik bety
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81 dzięki wielkie,już jestem bardziej spokojna:)kurde jutro wszystko się okaże.3majcie kciuki.A tosia gratuluję mamusiu:)A syn czy córeczka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mężatka86 Trzymamy kciuki. Daj znac jaki wynik Smile Mam nadzieje ze bedziemy mogly jutro gratulowac Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi nie dziękuję,żeby nie zapeszyć.mogło by się już udać,bo 3lata starań i poronienie,to już wystarczy!Dam znać.Ale jeśli wynik będzie negatywny,to ja juz nie wiem,co mi jest.To byłby ok.3tc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki bardzo mocno Wink) . Musi być wielki plus Wink. U mnie córeczka Zuzia ma już 5,5 miesiaca Wink. Daj jutro znać
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81 Nie dziękuję:)oj cały czas o tym myślę!Ale fajnie mieć taką małą kruszynkę.Gratuluję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i dziewczyny nie mam dobrych wieści!W ciąży nie jestem beta wyszła za mała.Nie wiem co mi się stało!Może po tym poronieniu coś nie tak!Ale pierwszą@po zabiegu dostałam równo po4tygodniach!Odstawiam duphaston i czekam na@!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group