Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Drżenie, pulsowanie, skurcze mięśni.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
troll13



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 4:58 pm    Temat postu: Drżenie, pulsowanie, skurcze mięśni. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 18 lat i mój problem polega na drżeniu mięśni rąk, jakby takie pulsowanie w łydkach ale również w innych częściach ciała oraz skurcze mięśni chwilowe załóżmy w ręce lub w nodze itd. Jak pamiętam ręce drżały mi już od czasów podstawówki ale nie było to aż tak mocne, zresztą jak uzupeniałem magnez + b6 to troche sie to zmniejszało. W czerwcu zeszłego roku poszedłem do lekarza ogólnego ( tylko z drżeniem rąk) powiedział że najprawdopodobniej są to niedobory. Jednak wyniki na różne pierwiastki były w normie. Dostałem skierowanie do neurologa, jednak zapomniałem o tym i nie poszedłem. Gdzieś od grudnia kiedy przeszedłem grype, mam wrażenie nasilenia się drżenia oraz od grudnia pojawienie sie nowych objawów takich jak wcześniej wspomniane pulsowanie. Skurcze mięśni też mam, ale nie są to bolące skurcze i są krótkotrwałe. Szczerze boje się strasznie że to jakieś ALS, pląsawica albo co innego. Jak myśle o tym to się strasznie boje. Czasami myśle że to może jednak nerwica, bo mam właśnie takie lęki że umre itd. Już sam nie wiem. Jak byłem u lekarza wtedy w czerwcu to pytał mnie czy mam nadpobudliwośc ruchową, mam coś takiego że musze coś trzymać lub robić w rękach albo obgryzam skórki na palcach.

Prosze napisać co to może być ?

Czy nikt nie jest w stanie ocenić co to może być ? Mogę dodać, że od 3 lat pale papierosy, od około 1,5 roku jest to w okolicach paczki dziennie.

jeśli chcesz coś dodać korzystaj z opcji "zmień" - po to została "stworzona" żeby z niej korzystać Wink
edytowałam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troll13
Trudno ocenić bez badania neurologicznego(a takie badanie jest wskazane)Zalecam również odstawienie papierosów(mają również wpływ na stany nerwicowe)podejrzewam że również inne używki stosujesz.Nie wiem jak uzupełniane były pierwiastki i czy w odpowiednich ilościach.Sam magnez to trochę za mało(nie wiem jak Ci wyszły badania na pierwiastki)Powikłania pogrypowe,też mają wpływ na niektóre objawy(nie widzę jakiejś poważniejszej choroby w rodzaju jak sobie wkręcasz pląsawicy)Udaj się do lekarza ogólnego,który zleci nowe badania i skieruje do specjalisty.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
troll13



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, zrobię. Dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group