Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

drgawki przy zasypianiu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magiczna_istota



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 6:03 am    Temat postu: drgawki przy zasypianiu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie na temat drgawek...
Moja mala <6 miesiecy> przy jedzeniu i zasypianiu < bo czesto jej zdarza sie usnac przy piersi> ma od czasu do czasu drgawki, mimo wolne. Trzesie sie jej glowka i raczki. Bylam u pediatry jak miala 4 miesiace, lekaz powiedziala mi bym sie nie przejmowala tak bardzo lecz na wszelki wypadek dala skierowanie do neurologa. Drgawki na miesiac ustaly wiec nie dzwonilam ale ostatnio znowu sie pojawily. zazwyczas sa o porach wieczornych. I ciezko mi powiedziec jak czesto czasem z 2 razy w tyg czasem raz na 2 tyg a czasami w ciau dnia z 3 razy na przyklad.
Moze zabardzo panikuje bo jestem z tych nadopiekunczych matek.
Chciala bym wiedziec czy wiecie cos na ten temat? czy ktores z waszych pociech miewalo takie obiawy? i od czego to moze byc? czy mam dzwonic do neurologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magiczna_istota dostałaś skierowanie powinnaś iść... a to że nie występowały miesiąc to nie oznacza ze nie trzeba tego zbadać :/ Głupota:/ Do lekarza z dzieckiem i to już! Drgawki z tego co wiem nie sa do konca normalne i kazdy doslownie kazdy objaw niepokojacy matke, powinien byc odrazu sprawdzany. Nie zdziwie sie jak skierowanie bedzie nieakualne - nie wiem jak to teraz wyglada. Ale powinnas isc odrazu a nie czekac miesiac... :/ Wg mnie to nieodpowiedzialnosc :/ Masz skierowanie idziesz OD RAZU do lekarza - pamietaj ze sie zwykle czeka... wiec teraz nie placz jak bedziesz czekala X miesiacy bo nie bedzie terminow, albo NFZ wyczerpal limit...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala mi
Teraz skierowanie jest ważne raptem 1 miesiąc.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No czyli skierowanie jest nieważne i musi isc po nastepne. Zatem dobrze mi się wydawało.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magiczna_istota



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mieszkam w usa i najdluzej jak moge czekac to 2 tyg, a skierowanie jest wazne 3 miesiace. Raz juz pojechalam z mala na pogotowie i wyszlo ze miala tylko lekkie przeziembienie wiec nie chcialam znowu zeby mnie kazdy zacza uwazac za panikare zwlaszcza jesli lekaz powiedziala ze daje mi to skierowanie by mnie uspokoic. A tato uwaza ze to glupota wozic ja po lekazach i robic przeswietlenia, wiec postanowilam zaczekac chwileczke. Ale rzeczywiscie umuwie sie do tego neurologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja Gosia miała podobne drgawki przy usypianiu jak opisujesz, po wykonaniu eeg okazało się , że taki jej urok, przeszło jej po jakimś czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group