Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Drętwienie dużego palca u lewej nogi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 3:57 pm    Temat postu: Drętwienie dużego palca u lewej nogi. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam nadzieję,że napisałam w dobrym dziale.
Od kilku dni drętwieje mi duży palec u lewej stopy. Jeśli go dotykam jest mniej czuły na dotyk (jest takie uczucie jak wtedy kiedy dotykamy ścierpniętej konczyny). Oczywiście udam się do lekarza, zresztą moja mama konsultowała to już ze znajomym neurologiem i powiedział,że może to być od kręgosłupa. Moje pytanie brzmi- czy ktoś miał coś takiego? Zaczełam myśleć nad tym i może wpływ na to mają dwa fakty:
1- w marcu wywróciłam się na lodzie, od tej pory bolą mnie przy gwałtowniejszych ruchach plecy między łopatkami (byłam na pogotowiu wtedy i nic nie wyszło na prześwietleniu)
2- od miesiąca pracuję w sklepie gdzie jestemj czasem po 10 h na nogach
Staram się myśleć pozytywnie, ale nie powiem, zmartwiło mnie to. Jestem osobą aktywną fizycznie, dużo ćwiczę. Czy ktoś miał doczynienia z takim problemem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyn może być wiele, przemęczenie, uraz, stłuczenie mięśnia czy jakiś inny problem. Musisz czekać na wizytę u lekarza i uzbroić się w cierpliwość. Bardzo często zdarza się to wielu osobom, zwłaszcza u lewej nogi. Spora grupa przypadków, miała problem z nieodpowiednią ilością magnezu w organizmie, między czasie można spróbować ograniczyć jego ilość w swoim ciele i zobaczyć skutki. Nie wolno również przesadzać, wiemy jak ten składnik jest potrzebny.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 25, 2013 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem,że akurat z magnezem to nie u mnie. Zawsze cierpiałam na jego niedobór;/ No nic. Czekamy. Mam nadzieję,że to tylko nic poważnego Wink
Dzięki za odpowiedź. I oczywiście jeśli ktoś miał to samo i znalazł rozwiązanie i przyczynę to bardzo proszę o odpowiedź Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Cze 03, 2014 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie do lekarza. Tak może manifestować swój początek wiele chorób w tym nawet SM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna79



Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, szybko do lekarza! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group