Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Drętwieje mi lewa dłoń i noga często piecze w klatce....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcu186



Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tuszyma
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 8:22 pm    Temat postu: Drętwieje mi lewa dłoń i noga często piecze w klatce.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Na samym początku witam serdecznie wszystkich forumowiczów Smile

Mam 23 lata i problem.

Od ok dwóch miesięcy najpierw zaczyna mi mrowić w lewej ręce i lewej nodze po pewnym czasie ręka i noga cieprmnie sztywnieje... Mam też przeszywający ból z pod łopatki(czuje punkt obok łopatki)do klatki piersiowej(górnej części)
Byłem u kręgologa(chyba się tak nazywa) na nastwaianiu i powiedział mi ze mam słabe dyski.. Ponad to ostatatnio od czasu do czasu czuje dziwne pieczenie w klatce piersiowej w okolicy serca czasami to aż pali.. Mieże ciśnienie od miesiąca i waha się od 130-165 na 80-91 ui puls od 90-100

Boję się i nie wiem co się ze mną dzieje proszę o porady bo nie wiem do jakiego lekaża się udać ...
z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i poświęcenie czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może na początek to ogólnie udaj się do lekarza i wykonaj zestaw podstawowych badań a w tym morfologię krwi, co do drętwienia no to hm... wpisując w medyczne wyszukiwarki, jak np, u nas na biomedicalu, znajdziesz kilka potencjalnych chorób z tym, że czasem jest to spowodowane brakiem witamin i składników odżwyczych, postaraj się wprowazdić poranną i wieczorna gimnastykę, zmień dietę i jedz owoce, warzywa + może suplementy z witaminami, no i oczywiście badania, po tygodniu będziesz wiedzieć co naprawdę robić, przy okazji powiedz lekarzowi o swoim problemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group