Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Drętwiejące ręce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amanda1104



Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 11:54 am    Temat postu: Drętwiejące ręce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem z drętwiejącymi i piekącymi w nocy dłońmi. Od miesiąca pracuję jao monter, jest to praca polegająca na składaniu części, caly czas rękoma. Na początku ręce bolały ale teraz są ścierpniete cały czas, puchną, w nocy i nie tylko drętwieją, pieką i ból promieniuje aż za nadgarstki. Jak można to wyleczyć? Jest to możliwe, że jest to to reakcja na nową prace i nieprzyzwyczajeniei minie? [/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo zbieg okoliczności z chorobą, idz do lekarza, zrób badania, może masz problemy z kręgosłupem, ze stawami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KaśkaN



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie ma co bagatelizować, w sumie to do lekarza zawsze nie po drodze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kigoligo



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogłeś po prostu przeciążyć nadgarstek w ciągu dnia podczas pracy montera, często tak jest gdy używamy rąk zbyt intensywnie. Nasze nerwy wtedy na tym cierpią. Ciągłe zginanie i odginanie nadgarstka, powtarzane regularnie może powodować intensywny ból w ciągu nocy. Niedobór witamin z grupy B też może być przyczyną. Albo zespół cieśni nadgarstka. Udaj się do lekarza po szczegółowe informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kobylar



Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsze co przyszło mi na myśl to właśnie zespół cieśni nadgarstka. Ja miała te przypadłość i jak się później okazało, było to od powtarzanych ciągle tych samych ruchów ręką. Przekładałam wtedy ciężkie kartony i dość sporo używałam dłoni i to podobno było przyczyną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
idylla



Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalety
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie do lekarza. To moga byc rozniez problemy z sercem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesinmas



Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepiej iść do jakiegoś lekarza i to szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group