Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domowe KTG

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 11:00 am    Temat postu: Domowe KTG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Czy spotkałyście się z czymś takim jak ktg do robienia w domu? Moja siostra niedługo rodzi i gdzieś tam zasłyszała, że można coś takiego zdobyć, ale nie bardzo wiemy gdzie. Wiem, że mogłaby do lekarza, ale ma ciążę leżącą i chodzenie 3 piętra po schodach nie bardzo jej służy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fryderyka



Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się z takim urządzeniem, ale brzmi ciekawie. Zaraz poszukam w Internecie Smile My też planujemy dziecko , jednak jak wspomnę bratową w jakim stresie była ostatnie 2 miesiące , jakie ograniczenia narzuciła sobie i rodzinie , włącza mi się blokada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam, wypożyczyłam aparat to ktg na jakieś 2 tygodnie. Ale nie taki wielki jak w gabinetach, mały przenośny. Co konkretnie chciałybyście wiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fryderyka



Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie w pierwszej kolejności , czy jest to bezpieczne dla dziecka? Następnie co konkretnie bada to urządzenie? Czy badania będą wiarygodne dla lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spotkałam się z tym sprzętem, jak chcesz się dowiedzieć czegoś najlepiej zadzoń na ich infolinię 12 376-31-34 na pewno dowiesz się tego czego będziesz chciała, można się też o rzeczy związane z porodem i malusziem podpytać bo położna też czasami tam dyżuruje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I tam pod tym numerem można też zamówić? Ile się czeka? Jaki koszt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fryderyka



Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaffka napisał:
Spotkałam się z tym sprzętem, jak chcesz się dowiedzieć czegoś najlepiej zadzoń na ich infolinię 12 376-31-34 na pewno dowiesz się tego czego będziesz chciała, można się też o rzeczy związane z porodem i malusziem podpytać bo położna też czasami tam dyżuruje


Dzięki kaffka za telefon. Przygotuje sobie kilka pytań, które mnie nurtują i zadzwonię. Sprzęt , moim zdaniem , jest potrzebny . Aczkolwiek muszę rozwiać wszystkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zadzwonić i się dopytać o wsystko co nas interesuje, koszt koło 300 zł tygodniowo. Tutaj macie jeszcze link do stronki https://www.comarch.pl/healthcare/produkty/zdalna-opieka-medyczna/zdalna-opieka-poloznicza/?gclid=CjwKCAiAr_TQBRB5EiwAC_QCq0fqALUHnl-OvMONLHSBG5WZGRLXAiRt9p7gcQLJfHDPtBwd1Alv3hoCdBoQAvD_BwE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fryderyka napisał:
Interesuje mnie w pierwszej kolejności , czy jest to bezpieczne dla dziecka? Następnie co konkretnie bada to urządzenie? Czy badania będą wiarygodne dla lekarza?

Całkowicie bezpieczne, to metoda akustyczna, nie ma żadnego wpływu na dziecko, możesz robić spokojnie ile badań chcesz. Bada jak każde inne ktg, tętno dziecka i skurcze macicy i jest tak samo wiarygodne jak każde inne ktg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fryderyka



Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki yaska, a powiedz mi czy żywałaś tego urządzenia? Czy z badaniem bez problemu sama sobie poradzę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group