Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dobry samoopalacz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reginka



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 10:45 am    Temat postu: Dobry samoopalacz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Już coraz bliżej lata więc wypadałoby nabrać trochę koloru. Ze słońcem teraz jest różnie, a za solarium nie przepadam. Stwierdziłam, że dobry samoopalacz będzie najlepszym rozwiązaniem.
Co powinien zawierać dobry samoopalacz, żeby nie wyglądał sztucznie. Dla mnie dobry samoopalacz to taki, który wygląda naturalnie, nie zostawia śladów na ubraniach i nie sprawia wrażenia jakby skóra cała się świeciła. Ktoś z was używał samoopalacza ? Jak odpowiednio dobrać dobry samoopalacz do skóry? Czy są jakieś przeciwwskazania do używania samoopalacza ?
Samoopalacz na ogół kojarzy się z czymś nieestetycznym, z pomarańczową skórą i śladami na ubraniach. A ja bardzo chciałabym tego uniknąć. Dlatego zastanawiam się co powinien w sobie mieć dobry samoopalacz. Czy jest jakiś składnik odpowiadający za jego trwałość? A może chodzi tu o dobry sposób nakładania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julitaka



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 11:15 am    Temat postu: Dobry samoopalacz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z samoopalaczami jest dość spory problem. Wydaje się, że wystarczy podejść do drogerii poprosić dobry samoopalacz i na tym koniec. Niestety nie jest tak łatwo, aby znaleźć dobry samoopalacz trzeba się trochę pomęczyć i sporo o tym poczytać. Istnieje wiele rodzai samoopalaczy. Są samoopalacze w kremie, w sprayu, w mleczku, a nawet samoopalacze w chusteczkach. W zależności jaki chcesz osiągnąć efekt taki samoopalacz powinnaś wybrać. Zanim jednak zastosujesz samoopalacz powinnaś wykonać peeling całego ciała aby pozbyć się ewentualnych nierówności i wydepilować ciało, aby samoopalacz nie zatrzymywał się na włoskach. Dobry samoopalacz nie powinien zostawiać śladów już po 5-10 minutach. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszy samoopalacz ściera się nierównomiernie. Wtedy najlepiej zmyć samoopalacz z całej powierzchni ciała wodą z sokiem z cytryny. Nie zalecam nakładania kolejnej warstwy samoopalacza bo wygląda to sztucznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olsenka



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 10:50 am    Temat postu: Dobry samoopalacz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry samoopalacz, to ciężka sprawa. Ja osobiście używałam samoopalaczy tylko tak na jakieś wyjścia typu wesele, czy urodziny. Kiedy moje ciało było bledsze od ściany.Very Happy Raczej nie stosowałam go ciągle. Najważniejsze jest, żeby samoopalacz dobrze się utrzymywał na skórze. Najgorszej jak samoopalacz odbije Ci się na ciuchach, nie dość że wygląda to bardzo nieestetycznie to jeszcze jest trudne do sprania. No i dobór koloru, to też jest dość spory problem. Ja kiedyś musiałam pomieszać dwa różne odcienie, żeby uzyskać odpowiedni kolor do mojej skóry. Najlepiej jest sprawdzić samoopalacz wcześniej niż w dniu ważnego wydarzenia. Dobry samoopalacz to taki, który pasuje do Ciebie i nie wygląda jakoś bardzo sztucznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybirt



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 12:24 pm    Temat postu: Dobry samoopalacz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam samoopalaczy w kremie myślę, że to dobre samoopalacze. Nie dość, że ładnie wyglądają, super dostosowują się do koloru ciała, to jeszcze nawilża skórę. Dla każdego inny samoopalacz jest dobry. Zależy tez od tego jaki masz rodzaj skóry, czy suchą, czy tłustą. Ja mam suchą skórę więc dobrym samoopalaczem dla mnie będzie samoopalacz w kremie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group