Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dobry Foniatra w Krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 12:04 pm    Temat postu: Dobry Foniatra w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego lekarza foniatrę w Krakowie? Najlepiej takiego, który przyjmie mnie prywatnie w trybie natychmiastowym?
Szukam i szukam, ale niestety większość informacji na ten temat w internecie już jest dawno nieaktualna, gabinety i telefony nieistniejące, a potrzebuję pilnie pomocy. Będę ogromnie wdzięczna!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama sobie odpowiem, gdyby komuś kiedyś ta wiedza się przydała. Otóż w Krakowie w tym momencie nie ma dobrego foniatryi wiele osób mi to potwierdziło. Musiałam jeździć do Wrocławia, ale było warto! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 17, 2014 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eheh Smile może komuś się przyda ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group