Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dobry aparat słuchowy dla dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabi145



Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 6:59 pm    Temat postu: Dobry aparat słuchowy dla dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Poszukuję odpowiedniego [zakaz reklamy] aparaty słuchowe dla dzieci[/url]. W internecie czytam dobre opinie na temat tej firmy. Czy macie jakieś doświadczenia z nią związane i w ogóle z użytkowaniem takiego sprzętu ? Z góry dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć! Przychodzę do was dzisiaj z dość ważnym pytaniem. Gdzie zaopatrujecie się w sprzęt medyczny? Mam tutaj w szczególności na myśli aparaty słuchowe. Nie ukrywam, że już od dłuższego czasu szukam sprawdzonego sklepu, gdzie mogłabym zaopatrzyć się w taki aparat słuchowy z wyższej półki. Mnie, póki co, udało się znaleźć ofertę https://www.brandvital.eu/ . Czy ktoś z was miał już okazję korzystać z ich usług? Słyszałam, że sklep ten oferuje również możliwość zakupów na raty. Jestem ciekawa waszej opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wiele aparatów jest możliwość uzyskania dofinansowania. Staranie o dofinansowanie do aparatu słuchowego musimy rozpocząć od wizyty u lekarza. Ewentualnie w gabinetach audiometrycznych, gdzie wyjaśnią jak uzyskać takie dofinansowanie. Przepisy określają, jakiej ma być specjalizacji.

Ze swojej strony polecam te aparaty:
https://www.bernafon.pl

Aparat aktualnie nosi moja mama i jest zadowolona z jakości jego wykonania. Na stronie jest napisane gdzie mozna skontaktować sie z protetykiem w celu dobrania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group